גם אתה רוצה להיות במפה?

הצטרפו גם אתם ל Waze ותהיו חלק מאלפי לקוחות מרוצים.

222

הכניסו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

0 +
משתמשים פעילים בוויז
0
שעות ממוצע שימוש למשתמש בחודש
0
שעות משתמש מבלה עם waze בחודש

הופעה בחיפוש ובסיכה על מפת וויז

אם גם אתה רוצה להיות על המפה שמשתמשי וויז יכירו אותך, תצטרף לחיפוש וסיכה.

בית העסק שלך יופיע בראש הרשומות כאשר משתמשי וויז יכתבו את שמו, עם הלוגו של בית העסק, כולל משפט המתאר את המקום, תמונות, פרטי התקשרות, שעות פעילות ולינק לאתר הבית/ דף עסקי בפייסבוק או באינסטגרם, במידה ויש. החיפוש עובד 24/7

כאשר משתמשי וויז ייסעו בקרבת בית העסק שלך, גם אם לא חיפשו אותו, יופיע אייקון על המפה כסיכה עם הלוגו שלכם. כאשר ילחצו על האייקון יופיעו כל פרטי בית העסק, כמו בחיפוש. המשתמשים יוכלו לבחור אם לנווט ישירות אליכם או להכניס אתכם לרשימת המועדפים שלהם. ככה נהגים שלא מכרים אתכם יוכלו להיחשף אליכם – שירות שמספק עד 60,000 חשיפות בחודש.

Untitled-1-page-001
Untitled-2-page-001

טייק אובר בסביבת העסק – שלט חוצות דיגיטלי!

אם גם אתה רוצה להגדיל את מעגל הלקוחות שלך ולהרחיב את הכנסות בית העסק, תצטרף לשירות שיטיס לך את החשיפה ויקדם לך מכירות ומבצעים בעלי ערך עבורך ועבור לקוחותיך.

פרסום בית העסק באמצעות "פופ אפ" יקפיץ שלט פרסומי גדול אשר יופיע על החצי העליון של האפליקציה, כאשר המשתמשים יהיו במרחק של 1 ק"מ עד 10 ק"מ, לבחירתך, בזמן עצירה: רמזור, פקק, חניה. המשתמשים יוכלו ללחוץ עליו, להיחשף לכל פרטי בית העסק שלך וגם כאן להחליט אם לנווט ישר אליכם או להכניס אתכם לרשימת המועדפים שלהם.

מדובר בכלי שיווקי לכל דבר ועניין. מודעת הפרסום תכיל טקסט בעל מסר חד וברור על מנת לקדם מוצר חדש, הטבה ו/ או מבצע שיש לכם להציע. המודעה תכלול תמונה לבחירתכם עם העיצוב המקצועי שלנו ותספק עד 20,000 חשיפות בחודש ויותר, תלוי בך!