רוצים להיות בגוגל עסקים ובמפת גוגל?

הצטרפו גם אתם ל GMB ותהיו חלק מאלפי לקוחות מרוצים.

פרסום בחיפוש בגוגל עסקים

אם גם אתם רוצים לעשות פרסום בגוגל וחשבתם שזה יקר לעסק שלכם, אז הגיע הזמן להיות על המפה ובגוגל עסקים (GMB) משנים את פני המשחק.

באמצעות הפרסום בית העסק שלך יופיע בראש הרשומות כאשר משתמשי גוגל לא רק יכתבו את שמו, אלא יחפשו ביטויים רלוונטיים אחרים.

לדוגמא כשנחפש בגוגל: פיצה, ייתכן ונמצא את העסק המבוקש אך מה יקרה כאשר אותה פיצה מוכרת גם פסטה, מסעדה איטלקית כשרה, וביטויים נוספים, ככל הנראה לא נופיע כלל.

גוגל יצרו פרסום מותאם לעסקים ככה שיוכלו להרחיב את הפרסום בתקציבים שעד היום היו גבוהים בגוגל חיפוש הסטנדרטי ויצרו את גוגל מיי ביזנס שעד לא מזמן השירות היה ללא עלות, כיום כצפוי מי שלא מפרסם, לא קיים.

פרסום בגוגל מפות
פרסום בגוגל מיי ביזנס

פרסום סיכה ממותגת בגוגל מפות

כיום, כדי להופיע בפרסום במקומות גבוהים מעל המתחרים ניתן לעשות זאת באמצעות פרסום ממוקד ואפקטיבי עם דף מעוצב הכולל משפטים המתארים את בית העסק, תמונות, פרטי התקשרות, שעות פעילות ולינק לאתר הבית, החיפוש עובד 24/7 או לפי שעות הפעילות של העסק.

כאשר משתמשי גוגל מפות ייסעו ברכב, תחבורה ציבורית או ברגל בקרבת העסק שלך, גם אם לא חיפשו אותו, יופיע אייקון על המפה בצורה בולטת מכל השאר. כאשר ילחצו על האייקון יופיעו כל פרטי בית העסק.

המשתמשים יוכלו לבחור אם להתקשר או לנווט ישירות אליכם או להכניס אתכם לרשימת המועדפים שלהם. ככה לקוחות פוטנציאלים שלא מכירים אתכם יוכלו להיחשף לעסק שלכם.