בית תוכנה

מדוע שימוש בבית תוכנה ישדרג את העסק שלכם? ולמה חשוב לבדוק את מהימנותו? במאמר זה נפרט לכם את התשובה לשאלות אלו.

היום הכול קורה כאן ועכשיו, כולנו שואפים לטכנולוגיה החדישה ביותר, בכל זמן ובכל מקום. אנחנו לא צריכים לנסוע לחו"ל על מנת לחפש בית תוכנה מקצועי, מהימן כזה שיענה על כל דרישותינו, המיקום הגאוגרפי איבד את חשיבותו.

בית תכונה יהא כזה אשר יתאים את עצמו וכזה היענה בדיוק לצרכים שלכם. יש לכם רעיון לבניית אתר? אפליקציה? ואינכם מתכנתים? סביר להניח כי נוכל להוות עבורכם את הפתרון המושלם לבעיה כזאת.

מנעד הפתרונות הקיימים כיום הינו רחב וגדול מלתאר. אין מדובר רק על פיתוח, עיצוב האתר וכדומה, אלא על פתרונות תוכנה מהותיים אשר יספקו לכם מכלול רחב של שירותים בכל הנושא הדיגיטלי.

מגוון מערכות שפיתחנו

WEBING בניית אתרי וורדפרס – מערכת המיועדת לבניית אתרים וכל זאת בלחיצת כפתור פשוטה. מאחורי מערכת זו, ישנה תשתית מסועפת ומורכבת המקבלת יחס שוטף מאנשים המתקינים אותה.

Cardz כרטיסי ביקור דיגיטליים – כרטיס ביקור אשר יחסוך לכם הן עלויות והן זמן יקר. מהיום הלקוח יכנס ישירות לאתר הפרטי שלכם או של העסק שלכם, יוביל אותו ישירות לכתובת ביתכם וכן גם יכניס את מספר הטלפון של בית העסק ישירות לתוך הנייד שלו.

SMSS מערכת לשליחת סמסים – מערכת מסוג זה מיועדת לתפוצת הודעות וכזאת המסונכרנת עם וורדפרס לדוגמא: שליחת הודעת SMS לאחר ביצוע עסקת רכישה מאחת מן החנויות אשר נבנו באמצעות וובינג.

קוף תרגום טקסטים 
– המאפשרת תרגום סימולטני, בנוסף לכך, פיתוח פלאגינים ומודולים לוורדפרס וכן גם לדרופל.

מרעיון למוצר
אנו עובדים עם אלפי לקוחות, ארגונים ועסקים על מנת לספק להם מהמערכות הטכנולוגיות המתקדמות בשוק, משלב הרעיון ועד למוצר הסופי. אנו מייעצים ואף מסייעים ללקוחות שלנו כיצד להשתמש בטכנולוגיות החדשות תוך הטמעה והדרכה מקיפה.

מערכת מורכבת? פיתוח יקר?

מי מאיתנו שחשב על רעיון לפיתוח לא שאל את השאלות הללו. בזכות המקצועיות של הצוות שלנו ויישום תהליך נכון, תוך אינטגרציה ופיתוח יעילים, נוכל להביא אתכם ליחסי עלות תועלת גבוהים תוך זמן קצר, בין אם מדובר בפיתוח מערכת המכילה תוכנה מורכבת ו/או אף מתן מענה לצרכים ניהוליים וטכנולוגיים יהיו אשר יהיו.
מתמתחים בפיתוח מגוון פרויקטים בתוכנה הן לעסקים קטנים והן לסטארט אפים.

2אד מספקת מגוון רחב של שירותים טכנולוגיים כמו למשל: הגדרת המוצר, פיתוח והטמעתה של התוכנה, אפיון חווית המשתמש, עיצוב גרפי ועוד. הצוות שלנו, ינהל לכם את המערכת, ינתח אותה ויבדוק אותה על מנת להנגיש את המידע ללקוחות שלכם בצורה הטובה ביותר והמהירה ביותר.

בזכות היכולות שלנו, אנו יכולים לקחת אחריות מלאה הן על ההגדרה והן על הפיתוח, על מנת שהלקוחות שלנו יוכלו להתמקד בפיתוח האישי והעסקי שלהם.
מכל האמור לעיל, בית התוכנה שלנו ידע להוביל את הפרויקט שלכם מא' ועד ת', מהתחלה ועד להעלאתו לאוויר, כל זאת תוך הקפדה בלוח הזמנים וכן גם על התקציב.

בית תוכנה הינה חברה מקצועית, אשר מאגדת לתוכה מגוון של אמצעים דיגיטליים שכל ייעודם הינו מתן פתרונות טכנולוגיים אשר יענו לצרכיהם של לקוחותיה. בתי התוכנה עוסקים במנעד רחב של פתרונות אינטרנטי ודיגיטלי תוך פיתוח תוכנות ייחודיות. בעידן כיום, בו כל אמצעי השיווק מונגשים לכולם, עלינו לפעול ביעילות ובמהירות. פיתוח תוכנות ופיצ'רים המשלימים אותן, מהווים פעילות מרכזית בעולם כולו.