פרסום בוויז

אפליקציית Waze המוכרת לנו הישראלים, היא למעשה אפליקציית הניווט מהנפוצות בעולם ולה קהל של כמה מאות מיליוני משתמשים יומיים ברחבי העולם.

מאחורי האפליקציה המצליחה עומדת חברת Waze אשר נרכשה לא מזמן על ידי חברת גוגל העולמית, מהלך שהוביל לגידול משמעותי נוסף בנפח המשתמשים.

Waze, אשר ניתנת להורדה בחינם בעבור מגוון רחב של פלטפורמות סלולריות, היא למעשה תוכנת הניווט הנפוצה ביותר בשימוש כיום בישראל הודות לטכניקת הניווט בה עובדת המערכת.

אז איך עובדת אפליקציית Waze?

Waze היא למעשה אפליקציית ניווט חברתית. משמעות הדבר בפועל היא כי הכוונות הדרך שמספקת האפליקציה מושתתות על דיווחי זמן אמת של נהגי אחרים הנוסעים באותה הדרך. באופן זה יודעת האפליקציה לנווט בין עומסי התנועה האמיתיים בכל נתיב שתבחרו ולספק לכם את הנתיב היעיל ביותר בעבורכם.

מלבד היכולות החברתיות של אפליקציית Waze, האפליקציה מציגה למשתמשים סימונים של בתי עסק שונים על גבי המפה ולעיתים אף תתריע בפניהם על גבי המסך אודות מבצעים מסוגים שונים הרלוונטיים לבתי עסק הנמצאים בדרכם על היעד.

אפשרות זו הופכת את הניווט ליעיל יותר בעבור המשתמשים ומאפשרת לקבל מידע בזמן אמיתי על עסקים שונים הנמצאים בדרכה. יכולת הפרסום בוויז יכולה לסייע לכם, כבעלי עסקים, להשתמש באפליקציה ככלי שיווק ייחודי.

פרסום בוויז – איך זה עובד?

אפשרות הפרסום בוויז מתחלקת לשתי אפשרויות שונות כפי שציינו קודם. הראשונה היא אפשרות של סימון העסק על גבי המפה באופן וויזואלי, אשר מאפשרת למשתמשים לנווט ישירות אל בית העסק. אפשרות זו מאפשרת את ההגעה לעסק לקלה ופשוטה ואינה דורשת יותר משני קליקים בעבור המשתמש.

אפשרות נוספות היא האפשרות להצגת התראה מטעם בית העסק על גבי מסך האפליקציה של משתמשים קרובים. אפשרות פרסום זו מקנה לבעל העסק את היכולת לפרסם מבצעים שונים ולמשוך יותר לקוחות הנמצאים בקרבת העסק בכל רגע נתון.

פרסום ב- Waze למה זה טוב?

אחרי שהכרנו את אפליקציית הניווט של Waze ואת יכולות הפרסום בה מן הראוי שנבין כיצד הכלים העומדים לרשותכם, באמת יכולים לסייע לעסק שלכם לגדול, לצמוח וכמובן להרוויח יותר.

הפרסום באפליקציית Waze נחשב לפרסום אפקטיבי במיוחד, שכן הוא מציג את המידע השיווקי שלכם למשתמשים שנמצאים כעת בתנועה בסמוך לעסק שלכם ולא ללקוחות לא רלוונטיים הנמצאים בבית או בעבודה.

אך, מלבד חשיבות זו, הפרסום באפליקציית Waze מגדיל למעשה את חשיפת העסק שלכם למשתמשים. בין שמדובר בעסק חדש או בעסק קיים, נראותו של העסק על המצב מגיעה אל תודעת המשתמשים וקרוב לוודאי כי יחזרו אל העסק בשלב מאוחר יותר, גם אם לא שינו את מסלולם באותו רגע נכון.

חשוב לזכור כי הפרסום בוויז הוא פרסום ממוקד בעבור משתמשים הנמצאים בקרבת מקום. כך שלמעשה, אתם כבעלי עסקים יכולים לפנות באופן ספציפי לקהל הלקוחות הרלוונטי ביותר לעסק שלכם, במהירות וביעילות.

אז איך אני מתחיל לפרסם ב-Waze?

חברת 2אד הינה משווקת רשמית של חברת Waze, המפתחת את האפליקציה ובעלת התמחות מקצועית לפרסום בפלטפורמה זו.
אנו, ב2אד, נסייע לכם לבחור בתקציב הפרסום המתאים לעסק שלכם, נסייע לכם לעצב את תמונת הלוגו אשר תופיע למשתמשים על גבי המפה, ננטר את התוצאות ונאפשר לכם לפרסם באופן יעיל ואיכותי ולהגדיל את הכנסות העסק שלכם.

סגירת תפריט